top of page
גילית קרול, רכזת חינוך חברתי: (פברואר 2020):

"היום ואתמול נכחו תלמידי בית החינוך "יצחק נבון למדעים ואמנויות" מיקנעם עילית במופעכם "כשביאליק ופיירוז נפגשים" במסגרת פעילות סל תרבות בתחום המוסיקה.

ברצוני לשתף כי ילדי בית החינוך ונשות הצוות שלנו נהנו מהמופע מאוד!

עם שובם לכיתות סיפרו כי למדו ורכשו ידע רב בנושא הכלים המוסיקליים עמם הופעתם, נהנו מהשירים ברפרטואר המופע וכן שמחו לגלות כי באפשרותם לנגן באמצעות גופם לאחר סדנת תיפוף הגוף הקצרה ששולבה במופע.

אין ספק כי קירוב הלבבות באמצעות החשיפה לתרבות ולמוסיקה הערבית מביא עמו תקווה רבה שיום אחד נזכה להבנה ושפה משותפת בינינו לבין עצמינו ועם שכנינו.

יישר כח ואני מאחלת כי המופע ימשיך את שליחותו החשובה בקרב ילדים ונוער רבים."

download.jpg
ד"ר אבי גלבוע, ראש המחלקה למוזיקה (מאי 2018):

"הייתם לנו לעונג רב וקלעתם בדיוק למטרה. בדיוק בנקודה שהאנשים בקהל עברו חוויה של יחד (נגינה משותפת) ואז חוויה של לחוד (הגדרת זהות) - הגיע הקונצרט שלכם והראה כיצד ניתן ליישב את הפרדוקס הזה של יחד ולחוד. ולא בדרך אחת פתרתם את הפרדוקס - אלא שבכל שיר ובכל יצירה - הצעתם פתרון אחר. המשיכו במוזיקה המיוחדת והחשובה שלכם ואנו מקווים שנמשיך לפגוש אתכם בהזדמנויות נוספות."

עמוס שפירא, נשיא (יוני 2015):

"עם תום אירועי המושב ה-43 של חבר הנאמנים, אנו מבקשים להביע את תודתנו על השתתפותכם בטקס הענקת תואר דוקטור לפילוסופיה לשם כבוד שהתקיים במסגרת המושב, ועל תרומתכם להצלחתו. 

אנו מבקשים להודות באופן אישי לכל אחד מכם על  שהנעמתם בהופעתכם המרשימה, ועל תרומתכם להצלחתו של ערב חגיגי זה.
האנסמבל  מפגיש בין תרבויות ועמים באמצעות מוסיקה, כשם שאוניברסיטת חיפה עושה זאת באמצעות מחקר מדעי והקניית השכלה גבוהה לפסיפס סטודנטים עשיר ומגוון."

אחינועם ניני, זמרת (יולי 2014):

"אנו דרים במדינה אחת העם היהודי והעם הערבי, עמים בעלי תרבות ואמנות עשירות ומגוונת ובכל זאת מעטים הם החיבורים האמנותיים ברמה גבוהה בנוף המוזיקה הישראלית.

קווארטטוקאן עושה זאת באופן טבעי ומשכנע מתוך קשר חברי ואמנותי חזק. הדבר מוחש בהופעתם, ברפרטואר המגוון ובעיבודים היפהפיים..."

שחר גלינה, רכז מגמת המוזיקה (ינואר, 2015):

"מגמת המוסיקה של עירוני א במודיעין זכתה לצפות ולחוות במפגש מרתק של מזרח ומערב. מפגש הממחיש יותר מכל את הגשר המחבר בין התרבויות שאולי בכלל הן עולם אחד שהמוסיקה מקשרת ביניהן.

"קווארטטוקאן" הוא הרכב מרתק המכיל בתוכו את כל עולמות המוסיקה: ערבית, יהודית, קלאסית ואפריקאית. המוסיקה מבוצעת ע"י 4 יוצרים מעולים שמעבירים את המוסיקה והשירה באופן מופלא.

המפגש יצר עם התלמידים שיתוף פעולה וחוויה משמעותית".

אלונה דואני, מנהלת מגמת המוזיקה (אפריל, 2015):

"להקת קווארטטוקאן הופיעה בפני תלמידי מגמת המוזיקה של ביה"ס "בליך" ר"ג בקונצרט מוסבר.הרפרטואר היה יפהפה ומגוון, הביצועים היו נהדרים, ההסברים מרתקים וקולה הנפלא של מרים טוקאן שובה לב. השילוב בין התרבויות, ובין הנגנים שבאו מרקעים מוזיקליים שונים יצר מוזיקה מיוחדת במינה. התלמידים הגיבו בהתלהבות והרעיפו חום רב על המבצעים בזכות החוויה המהנה והמעניינת".

 

צוות מורי מגמת המוזיקה  (נובמבר, 2014):

"תודה על מפגש וקונצרט מעשיר ומהנה. בחירת הקטעים המוזיקליים היתה מעניינת ומגוונת, והציגה שילוב מוצלח בין סגנונות מוזיקליים שונים וכניקות שונות של שירה ונגינה. הרפרטואר שכלל גם מוזיקה ערבית וגם מוזיקה מערבית, תרם להבנת הדומה והשונה בין סוגי מוזיקה שבדרך כלל אינם מופיעים זה לצד זה..."

דני דונר, רכז מגמת המוסיקה ומנהל הקונסרבטוריון            (פברואר, 2012)​:

"אין מילים בפי לתאר בפניך את החוויה המוסיקאלית והתרבותית שהענקתם לנו.תכניתכם המוסיקאלית מגוונת, מעמיקה ומעשירה. מציגה עושר תרבותי רב שפתי, מכבד, עדין ועם זאת רב עצמה. זאת בצד מסר חברתי ואמנותי מעורר השראה. מעבר לרמת הביצוע שמהווה אות ומופת בפני עצמה, המופע שלכם זורם, מציג דינמיקה נינוחה ומזמינה ותכניו אותם בחרתם בתבונה רבה מרתקים, מסקרנים ומעניינים באופן יוצא דופן כמו הנושא והכותרת בה בחרתם."

 

bottom of page